O Firmie

Spedigroup to profesjonalna firma działająca na rynku od wielu lat. Największą wartością firmy są nasi pracownicy – to wykwalifikowani specjaliści, którzy rzetelnie i z dużym zaangażowaniem wykonują powierzone im zadania z zakresu transportu i spedycji międzynarodowej. Tworzymy zgrany zespół ludzi, dla których praca jest nie tylko obowiązkiem, ale dostarcza także dużo satysfakcji i pozwala realizować swoje pasje. Wspólnie budujemy jakość firmy, która oferuje transport międzynarodowy i krajowy na najwyższym poziomie.

Wiemy, że każdy z naszych Klientów ma odmienne oczekiwania. Dzięki umiejętności dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb każdego z nich, stale zdobywamy uznanie wśród coraz większej ilości przedsiębiorców, a Ci, którzy już raz zdecydowali się na nasze usługi – ponownie korzystają z naszej oferty. Świadczy o tym wieloletnia współpraca z takimi firmami jak Miletis, Valeo, Henkel, Webasto, Beiersdorf. Oni budują wizerunek Spedigroup wśród swoich partnerów i znajomych.

 

Powstaliśmy z myślą o potrzebach Klientów i dla Klientów

Wizja

Być alternatywą dla spedycyjnych molochów anonimowego transportu “bez twarzy”. Wnosić świeżość, młodość i pasję w organizację transportu. Pokazać, że przy odrobinie wysiłku, chęci i zaangażowania można osiągnąć sukces, wyznaczając nowe standardy pracy w branży transportowej. Terminowość, jakość, niezawodność i sympatia we wzajemnych kontaktach to przesłanki, które przyświecają nam w codziennej pracy. Bezwzględnie przestrzegamy zasady, że w pełni zadowolony Klient jest spełnieniem firmy.

Misja

Misją naszego przedsiębiorstwa jest zapewnianie naszym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług oraz zagwarantowanie zadowolenia w każdej dziedzinie naszej działalności. Znajomość tematyki w branży Transport Spedycja Logistyka (TSL) daje możliwość zaoferowania naszym Klientom serwisu, jaki w zupełności współgra z ich wyobrażeniami i oczekiwaniami. Dążymy do optymalnego wykorzystania naszej wiedzy i doświadczenia, by nasz Klient zawsze miał poczucie, iż w naszej firmie jest traktowany wyjątkowo.

Cele

Celem firmy jest stały wzrost, zaspokojenie potrzeb Klientów i tym samym możliwość partycypacji w ich sukcesach dzięki świadczeniu kompleksowych usług logistycznych najwyższej jakości oraz sprostanie wyzwaniom jakie niesie za sobą rozwój rynku usług transportowych. Cele będą realizowane poprzez zróżnicowanie oferty oraz realizację działań zapewniającą pełną satysfakcję Klientów.